Jeden test na jeden život

Výsledky DNA testu platí na celý život. Věříme, že každý by měl mít možnost prožít co nejlépe jeden jediný život, který má.

DNA testy

Poznejte své geny

Nastartujte svou životní změnu

Zlepšete své zdraví

Začněte žít tak, aby vaše tělo mohlo spokojeně pracovat a netrápilo Vás.

Jezte a hubněte

Nastavte si svůj stravovací plán na míru svým genetickým předpokladům.

Buďte výkonnější

Díky interaktivním výzvam dokážete převést váš sportovní výkon na vyšší úroveň.

Odběr vzorku DNA

Jak to funguje?

Objednávka

Objednávka

Odběrová sada bude doručena na vybranou pobočku služby Zásilkovna.

Odběr

Odběr

Vzorek odeberete pomocí bukálního stěru. Jedná se o jednoduchý a bezbolestný odběr z pohodlí vašeho domova, který zvládne opravdu každý.

Odeslání

Odeslání

Pro odeslání vzorku zpět do laboratoře použijte sběrné místo Zásilkovny. Služba je předplacená.

Výsledky

Výsledky

Genetické reporty společně s doporučením naleznete v interaktivní webové aplikaci. Můžeme vám je zaslat i vytištěné.

FAQs

Chcete vědět více?

Poskytujeme nejpodrobnější analýzu DNA na trhu, testování na širokou škálu genetických variant. Naše testy jsou vysoce personalizované a poskytují doporučení ze skutečného života pro každého zákazníka. A co víc, náš tým vědců a lékařů neustále aktualizuje vaše výsledky v souladu s nejnovějšími vědeckými výzkumy, standardy a metodami.
Proces nemůže být jednodušší. Nejprve vám zašleme sadu obsahující stěrovou štětičku a jednoduché pokyny. Jakmile odeberete svůj vzorek DNA, vše, co musíte udělat, je vložit jej do předplacené krabičky a předat ho kurýrovi. O zbytek se postaráme my.
Metoda sekvenování nové generace, kterou používáme, je 99,99% spolehlivá. Tuto technologii poskytují společnosti ROCHE a Illumina, lídři v oblasti molekulární genetiky a in vitro diagnostiky. Naše laboratoře jsou certifikovány podle ISO 15189 a ISO9001, což zajišťuje nejvyšší úroveň kvality a kompetence.
Naše testy poskytují bezkonkurenční pohledy do lidského genomu a pomáhají lidem porozumět jejich genetickému potenciálu. Nabízíme odbornou analýzu genetických informací a poté poskytujeme personalizované rady ohledně životního stylu a preventivní doporučení navržená tak, aby vám pomohla vést lepší a zdravější život.

Interaktivní aplikace

Dosáhněte svých cílů

Vaše genetické predispozice naleznete v interaktivní webové aplikaci, která se stane vaším trenérem, nutričním poradcem i koučem. Odborníky připravený atraktivní obsah vám pomůže pochopit, jak vaše tělo funguje, a hlavně vás povede na cestě za vysněnými výsledky.

Zdraví pod kontrolou

Objevte desítky genetických reportů týkajících se vašich předpokladů v oblastech jako je zdraví, výživa, sport či krása. Svou analýzu si můžete v budoucnu kdykoliv rozšířit o oblasti, které vás nejvíce zajímají. Ve vašich genech se toho ukrývá více než byste si mohli myslet. Genetická analýza řekne proč, průvodce řekne jak. Vydejte se na svou lepší životní cestu společně s naší obsáhlou knihovnou hravých a praktických výzev v personalizovaném průvodci.

Chromozoom Lifestyle

Lifestyle 360


200 vlastností napříč různými oblastmi jako je zdraví, výživa, sport či krása.

Ve vašich genech se toho ukrývá více než byste si mohli myslet a ať už je váš cíl jakýkoli, personalizovaná doporučení a výsledky vycházející z analýzy usnadní vaši cestu ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

Balíček se skládá z Health + Nutri + Sport + Beauty. Navíc perzonalizovaná kuchařká a konzultace s odobrníkem.

Chromozoom online

Live feed

Navštívte nás na sociálních sítích: