Pomáháme firmám a organizacím zachovat bezpečné a zdravé prostředí na pracovišti během koronavirové krize.

DODO a Chromozoom

Kloktací samoodběrovou sadu doručíme k Vám do firmy nebo přímo na adresu jednotlivým zaměstnancům a následně se postaráme o doručení odebraného vzorku do laboratoře. Zaměstnanci se tak vystavují menšímu riziku nákazy. Výsledky vyhodnocujeme do druhého dne.

Pro případ zaměstnanců vyslaných na pracovní cestu do zahraničí vystavujeme mezinárodní lékařské potvrzení o výsledku testu PCR při překročení hranic ČR, který zašleme emailem.

Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím emailu:

obchod@chromozoom.cz

Náš obchodní zástupce Vás bude ihned kontaktovat a připraví Vám nabídku, která nejlépe splní vaše požadavky.


Logo domov pro seniory

Jsme domov pro seniory a staráme se o více než 50 seniorů. Jsme rádi, že GARGTESTy dokázaly nejen svou snadnou aplikací odběru, tak především i svou citlivostí a kvalitou odhalit přítomnost COVID-19 i tam, kde antigenní testy neodhalily.

Chválím i perfektní organizaci doručení a vyzvednutí testů a uzavření obchodu objednávky jako takové! Jsme rádi, že si již nemusíme každých 5 dní strkat hluboko do hlavy nepříjemné a bolestivé nosohltanové stěry.

Václav Brácha

Ředitel příspěvkové organizace

PBS group logo

Jsme velká strojírenská firma a je pro nás důležité, aby byl zajištěn nepřetržitý provoz. Rozhodli jsme se pro GARGTEST od společnosti CHROMOZOOM díky vysoké přesnosti testu, komfortu při odběru a dokonale zvládnuté dopravě přímo do firmy a následnému doručení vzorků do laboratoře. Oceňujme velmi rychle vyhodnocení a dodání výsledků.

Naši zaměstnanci se již nevystavuji zbytečnému riziku nákazy v případě návštěvy odběrových míst.

Drahoslav Vrána

Tajemník generálního ředitele