Pomáháme firmám a organizacím zachovat bezpečné a zdravé prostředí na pracovišti během koronavirové krize.

DODO a Chromozoom

Kloktací samoodběrovou sadu doručíme k Vám do firmy nebo přímo na adresu jednotlivým zaměstnancům a následně se postaráme o doručení odebraného vzorku do laboratoře. Zaměstnanci se tak vystavují menšímu riziku nákazy. Výsledky vyhodnocujeme do druhého dne.

Pro případ zaměstnanců vyslaných na pracovní cestu do zahraničí vystavujeme mezinárodní lékařské potvrzení o výsledku testu PCR při překročení hranic ČR, který zašleme emailem.

Vyplňte formulář a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat a připraví vám nabídku, která nejlépe splní vaše požadavky.Logo domov pro seniory

Jsme domov pro seniory a staráme se o více než 50 seniorů. Jsme rádi, že GARGTESTy dokázaly nejen svou snadnou aplikací odběru, tak především i svou citlivostí a kvalitou odhalit přítomnost COVID-19 i tam, kde antigenní testy neodhalily.

Chválím i perfektní organizaci doručení a vyzvednutí testů a uzavření obchodu objednávky jako takové! Jsme rádi, že si již nemusíme každých 5 dní strkat hluboko do hlavy nepříjemné a bolestivé nosohltanové stěry.

Václav Brácha

Ředitel
Domov Pod Kavčí Skálou

PBS group logo

Jsme velká strojírenská firma a je pro nás důležité, aby byl zajištěn nepřetržitý provoz. Rozhodli jsme se pro GARGTEST od společnosti CHROMOZOOM díky vysoké přesnosti testu, komfortu při odběru a dokonale zvládnuté dopravě přímo do firmy a následnému doručení vzorků do laboratoře. Oceňujme velmi rychle vyhodnocení a dodání výsledků.

Naši zaměstnanci se již nevystavuji zbytečnému riziku nákazy v případě návštěvy odběrových míst.

Drahoslav Vrána

Tajemník generálního ředitele
PBS Group

GTO solitons logo

Skvělá služba, jak řešit pravidelné testování ve firmě a zajistit fungování kanceláře. Kurýr testovací sadu přiveze ke každému zaměstnanci domů, a to i o víkendu. Odběr vzorku-vykloktání trvá pár minut. Je to velmi jednoduché, pohodlné a bezbolestné. Výsledek testu přijde SMS většinou ještě v den odběru. Tato služba nám pomáhá udržet byznys bezpečně v provozu.

Jaroslav Sita

Jednatel společnosti
GTO solutions

Solite logo

Kloktací testy umožňují mým klientům velmi komfortní a bezbolestnou metodou testování na koronavirus z pohodlí jejich domova. Logistiku celého procesu zajišťuje firma CHROMOZOOM na profesionální úrovni a spolupráce je perfektní ve všech směrech. Rychle a ochotně reagují na veškeré mé nadstandardní žádosti, které jsou v dnešní složité době s cestováním spojené.

Markéta Schwarzová

Jednatelka společnosti
Solité, Luxury Travel