Věda ve Váš prospěch

Věnujeme se inovacím v oblasti biotechnologií. Zkoumáme potenciál a možnosti genetického testování. Podílíme se na zkoumání souvislostí mezi DNA a životním stylem našich klientů. Pod značkou CHROMOZOOM působíme ve Velké Británie a Singapuru, kde DNA testy nabízíme. V České republice jsme od roku 2018. Po nástupu koronavirové pandemie se zde naše iniciativa zaměřila na řešení této globální krize. Na český trh jsme uvedli alternativu PCR testování, která je bezpečnější, jednodušší, a především dostupnější široké veřejnosti.
Chromozoom.cz logo

Kdo jsme?

Náš tým zahrnuje genetiky, lékaře, biology (buněčné a molekulární) a farmakogenetiky. Spolupracujeme s předními vědci v oboru genetického testování a s odborníky z Ústavu molekulární a translační medicíny Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Kdo jsme?

O projektu

Cílem našeho projektu je zpřístupnit lidem v ČR obrovský potenciál testování DNA s přesnými výsledky, který jim umožní lépe si nastavit životní styl, prevenci a péči o zdraví. V současné době jsme veškeré síly přesunuli do oblasti PCR testování viru SARS-CoV-2.

O projektu

Antivirová iniciativa

S našimi certifikovanými PCR testy můžete podniknout nezbytné kroky k ochraně svého zdraví i zdraví svého okolí. Abychom zjistili, zda jste byli vystaveni COVID-19, s našimi GARGTESTy se můžete otestovat bezpečně a rychle v pohodlí domova. Bez nepříjemných pocitů jako u klasického výtěru z nosu, bez nutnosti cestování na odběrové místo.

Naše mise

Naším posláním je poskytnout široké veřejnosti cenově dostupné a efektivní řešení v boji s pandemií COVID-19. Motivuje nás touha snížit další lidské a ekonomické ztráty a vrátit se co nejdříve do plnohodnotného života, který jsme žili před koronavirovou pandemií. Jsme tady pro vás a věříme, že to společně zvládneme!

Naše zásady

Odborná způsobilost

Naší hnací silou je efektivita. Náš revoluční GARGTEST vytvořili přední odborníci v oboru. Garantujeme účinnost a spolehlivost, díky které získáte spolehlivé výsledky a přehled o svém zdraví.

Cenová dostupnost

Současná globální zdravotní krize zasáhla více než 7,8 miliardy lidí. Každý by proto měl mít přístup k dostupným nástrojům a řešením, abychom mohli pomoci tuto dlouhotrvající pandemii ukončit.

Bezpečnost

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Naše certifikované řešení bylo navrženo a testováno specializovaným týmem odborníků složeným z vědců, lékařů, biologů a genetiků.

Dosažitelnost

Testovací sady dodáváme až přímo k vašim dveřím. Odběr tak můžete učinit v pohodlí doma a ochránit tak nejen sebe, ale i svou rodinu a blízké okolí.