Věda ve Váš prospěch

Věnujeme se inovacím v oblasti biotechnologií. Zkoumáme potenciál a možnosti genetického testování. Podílíme se na zkoumání souvislostí mezi DNA a životním stylem našich klientů. Pod značkou CHROMOZOOM působíme ve Velké Británie a Singapuru, kde DNA testy nabízíme. V České republice jsme od roku 2018.
Chromozoom.cz logo

2017

Duben

Tady to celé začalo

Zakládáme společnost Chromozoom. Ve Velké Británii a Singapuru uvádíme na trh první kolekci genetických testů. Náš tým složený z mikrobiologů a genetiků pomáhá klientům pomocí podrobné analýzy DNA porozumět vlastnímu tělu a zlepšovat kvalitu života.

2018

Leden

Vstupujeme na český trh

Nabízíme celkem 6 genetických testů zkoumající jedinečné genetické predispozice v oblasti výživy, fyzické zdatnosti, zdraví a krásy. Komplexní genetický profil doprovázíme podrobnou analýzou s doporučeními k úpravě životního stylu.

2020

Březen

Vývoj v plném proudu

Ve světě sílí znepokojení nad rychlostí, jakou se se šíří nový typ koronaviru SARS-CoV-2. My proto připravujeme nový DNA test, který zevrubně popíše vrozenou i získanou imunitu a míru obranyschopnosti člověka.

2020

Květen

myImmunity DNA test

Uvádíme na trh! MyImmunity odhaluje vrozenou ochranu proti bakteriálním a virovým infekcím, adaptivní i vrozené poruchy imunitní odpovědi, nedostatek minerálů a vitamínů v těle nebo sklony k vysokému krevnímu tlaku a cholesterolu.

2020

Listopad

Založení Antivirové iniciativy

Ve světě sílí znepokojení nad rychlostí, jakou se se šíří nový typ koronaviru SARS-CoV-2. My proto připravujeme nový DNA test, který zevrubně popíše vrozenou i získanou imunitu a míru obranyschopnosti člověka.

2020

Prosinec

GARGTEST dobývá Prahu

Spouštíme naprosto unikátní projekt, který nemá obdoby. Testování bez rizika, v bezpečí domova. Revoluční bezbolestný kloktací PCR test na COVID-19 doručujeme až k vašim dveřím. Dodání výsledků i s možností cestovního certifikátu garantujeme do 24 hodin.

2021

Březen

Rozvážíme po celé ČR

O PCR testování bezbolestnou kloktací metodou z pohodlí domova je stále větší zájem. Na četné žádosti klientů proto rozšiřujeme dopravu po celé České republice, což mnozí vítají i vzhledem k blížícímu se období letních dovolených.

2021

Květen

Milník 10 000 zákazníků

Máme radost a slavíme. Pomohli jsme už 10 000 z vás! Díky naší službě můžete v klidu vykonávat své povolání, setkávat se s blízkými a cestovat do zahraničí.

10 000

2021

Červen

Tři nové produkty

Po dlouhém vývoji s radostí představujeme nové DNA testovací sady.

Naše zásady

Odborná způsobilost

Naší hnací silou je efektivita. Náš revoluční GARGTEST vytvořili přední odborníci v oboru. Garantujeme účinnost a spolehlivost, díky které získáte spolehlivé výsledky a přehled o svém zdraví.

Cenová dostupnost

Současná globální zdravotní krize zasáhla více než 7,8 miliardy lidí. Každý by proto měl mít přístup k dostupným nástrojům a řešením, abychom mohli pomoci tuto dlouhotrvající pandemii ukončit.

Bezpečnost

Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Naše certifikované řešení bylo navrženo a testováno specializovaným týmem odborníků složeným z vědců, lékařů, biologů a genetiků.

Dosažitelnost

Testovací sady dodáváme až přímo k vašim dveřím. Odběr tak můžete učinit v pohodlí doma a ochránit tak nejen sebe, ale i svou rodinu a blízké okolí.