Chromozoom app

Jedinečná aplikace

Aplikace Chromozoom

V interaktivní webové aplikaci Chromozoom najdete nejen své genetické predispozice, ale i personalizovaná doporučení odborníků a výzvy, které vám pomohou změnit životosprávu a povedou vás na cestě ke zvolenému cíli. Aplikace se tak stane vaším osobním trenérem, nutričním poradcem i koučem.

Můžete se také těšit na atraktivní obsah, který vám pomůže pochopit, jak vaše tělo funguje, co mu prospívá a co naopak škodí.

Výzvy vedoucí ke zlepšení návyků

Aplikace nabízí unikátní e-learningový systém, díky kterému se vám podaří snadno implementovat doporučení, založená na výsledcích genetické analýzy, do běžného života. Na základě vašich výsledků si můžete vybrat z mnoha tematických výzev, které vás v rámci několika dní, krok po kroku, naučí přijmout naše rady a zařadit je do svého každodenního života.

Splnění výzvy vám přinese odměnu nejen v podobě dobrého pocitu, že jste udělali další krok k vašemu cíli, ale také v podobě počtu bodů, které můžete směňovat za některé z našich produktů. Své oblíbené výzvy si můžete uložit na později a také je můžete hodnotit.

Osobní trenér, kouč i nutriční poradce v jednom

Aplikace vám umožní zaznamenávat si progres vámi zvoleného cíle. Každý den se můžete řídit konkrétními radami, které jsou zvoleny na základě vašich výsledků. Naším cílem je, abyste si vytvořili zdravé návyky, které vám postupně zlepší zdravotní stav, zvýší produktivitu nebo vám pomůžou

překonat své limity ve sportu. Aplikace vám tedy může sloužit jako poradce, díky kterému nezbyde prostor na výmluvy “proč nejíst zdravěji” nebo “proč si dnes nejít zacvičit”

Zabezpečení

Zabezpečení

Veškerá data jsou šifrována, digitální aplikace je zabezpečena protokolem HTTPS.

Anonymita

Anonymita

Pro zachování naprosté anonymity klienta jsou osobní údaje uloženy odděleně od genetického profilu.

Sdílení dat

Sdílení dat

Nikdy nesdílíme Vaše data s třetími stranami, a to ani pro účely vědeckého výzkumu.