Jedinečná
genetická analýza
pro lepší
hubnutí

Chromozoom 360

Komplexní genetická analýza a individuální průvodce zdravým životním stylem.

Interaktivní webová aplikace
Průvodce životní změnou
Hubnutí, trénink
Potravinové intolerance

Metabolismus vitamínů a minerálů
Propojení s odborníky
Více než 50 genetických reportů

7 990 Kč
Chci koupit

S čím vám může analýza DNA pomoci?

Zjistěte, jak vaše DNA ovlivňuje řadu aspektů vašeho každodenního života a krok po kroku přizpůsobte svůj životní styl tak, abyste posunuli své zdraví a kondici na vyšší úroveň.

Efektivní hubnutí
Potravinové intolerance
Sportovní trénink
Sexuální apetence
Mentální vitalita
Zdravý spánek

Objevte svůj skrytý potenciál v naší aplikaci.

Revoluční lifestylová aplikace, která je ušitá na míru vašim jedinečným genetickým predispozicím. Přistupujte ke svému zdraví, výživě, tréninku a celému svému životnímu stylu tak, jako ještě nikdy předtím.

Odhalte, co vám bylo doposud skryto

Celostní genetická analýza

Nutri

Strava není pouze každodenní nutností, ale může být i potěšením. Oblast NUTRI prozkoumá každou část vašich genů tak, abyste věděli, jak se nejlépe stravovat, a jak nejefektivněji dodat tělu energii potřebnou pro jeho fungování.

Chci vědět více >
Sport

Pomůžeme vám zlepšit vaše sportovní výkony, abyste se mohli těšit z výsledků po hodinách odcvičených v posilovně. Ať jste profesionální sportovci nebo si cvičíte jen tak pro radost, dokážeme váš trénink dostat na úplně novou úroveň.

Chci vědět více >
Health

Chraňte své zdraví dříve, než se objeví první příznaky onemocnění. Naše komplexní analýzy DNA odhalí vaše predispozice k nejčastějším potravinovým intolerancím a poskytne vám personalizované poradenství.

Chci vědět více >
Beauty

Přestaňte experimentovat s kosmetickými produkty a získejte podrobné, personalizované rady pro péči o pleť. Chráňte a vylepšete svou přirozenou krásu tím nejjednodušším možným způsobem s využitím vaší DNA jako vodítka.

Chci vědět více >

Krok za krokem za svým cílem

Naučte se žít v souladu
se svou DNA

Vaše vlastní cesta k lepšímu já

Přeneste jednotlivá doporučení z vaší analýzy do každodenního života a krok po kroku se posouvejte vstříc lepšímu zdraví, výkonnosti, produktivitě a mentální pohodě.

Cesta napříč všemi oblastmi

Během své cesty za zlepšením zdraví a vitality si postupně projdete všemi oblastmi, které ovlivňují vaše zdraví. Postupně se zaměříte na stravu, pohyb a každodenní návyky.

Srozumitelně a krok po kroku

Jednoduchou a srozumitelnou formu se postupně dozvíte informace o vašem těle a naučíte s s nimi rozumně zacházet. Pokud se ve svém živote rozhodnete cokoliv změnit, budete díky našemu programu přesně vědět, proč jste tak učinili.

Malými kroky k velký změnám

Každý den se dozvíte radu či úkol, jak přizpůsobit svůj životní styl tak, abyste žili v souladu se svou vrozenou genetickou výbavou. Postupnými a přirozenými kroky se naučíte svým predispozicím rozumět a respektovat je.

Celostní přístup ke zdraví

Ať už plánujete hubnout, zlepšit svůj sportovní a mentální výkon anebo se chcete zaměřit na zlepšení zdraví jako celku, Chromozoom se na Váš cíl vždy zaměří komplexně a celostně. Naše individualizovaná dopopručení se budou týkat stravování, pohybových aktivit a návyků, které lze po malých krocích optimalizovat k dosažení kýženého výsledku.

Poznejte revoluci

Vše na jednom místě

Vše na jednom místě

Výsledky vašich analýz, personalizovaná doporučení i průvodce zdravým životním stylem, který vás provede krok za krokem změnami ve vašem životě.

Vaše genetické reporty

Více než 50 genetických reportů mapujících vaše predispozice v oblasti zdraví, výživy, sportu a krásy založených na nejnovějších vědeckých výzkumech.

Doporučení přímo pro vás

Konkrétní a jednoduše aplikovatelná doporučení vycházející z vaší jedinečné DNA, které vám pomohou upevnit své zdraví a zlepšit výkon.

1529 Zpracovaných studií
1043 Analyzovaných genů
226 Zkoumaných vlastností