Chromozoom BeSlim

Efektivní a udržitelné hubnutí s genetickou analýzou

Nedaří se vám dlouhodobě zhubnout nebo si udržet hmotnost? Vaše osobní DNA analýza může být klíčem k optimální váze. Poznejte genetické predispozice, které vedou k vašemu přibírání. Objevte části DNA, která vám naopak mohou pomoci zhubnout. Podpořte přirozené procesy vlastního těla a vše půjde mnohem snáze.

Začínáme od jiného konce

Hubnutí založené na vědě

Začneme genetickou analýzou

Analýza DNA nám prozradí, jak vaše tělo metabolizuje jednotlivé živiny a jaká struktura jídelníčku je pro vás vhodná.

Následují individuální doporučení

Na základě výsledků DNA analýzy vám náš genetik připraví souhrn doporučení, které nastartují váš metabolismus a usnadní cestu k optimální hmotnosti.

Končíme kuchařkou přesně na míru

Vaše osobní kuchařka vám přinese nejen zajímavé a především zdravé recepty, ale také vás po malých krůčkách naučí, jak nad svoji stravou přemýšlet.

Genetická analýza, se kterou
se poznáte více, než kdy dříve

Objevte genetické reporty týkající se vašich předpokladů v oblasti metabolismu cukrů a tuků. Objevte, zda je vaše tělo obdařeno protektivními geny štíhlosti.

Analýza, její výsledky a následná doporučení jsou založeny na nejnovějších vědeckých výzkumech

Od hlavy až k patě

Genetický report pro váš lepší život

Zasloužíte si jíst lépe

Strava není pouze každodenní nutností, ale může být i potěšením. Analýza DNA prozkoumá každou část vašich genů tak, abyste věděli, jak se nejlépe stravovat, a jak nejefektivněji dodat tělu energii potřebnou pro jeho fungování.

Více než jen analýza, s námi
najdete vše na jednom místě

Objevujte, poznávejte a zlepšujte svůj život s naším jedinečným průvodcem kombinujicím služby nutričního poradce, sportovního trenéra a dalších, u nás najdete vše na jednom místě

Přejít na interaktivního průvodce >
Vše na jednom místě, uvnitř aplikace

Objevujte aplikaci Chromozoom

Revoluční lifestylová aplikace, která je ušitá na míru vašim jedinečným genetickým predispozicím. Přistupujte ke svému zdraví, výživě, tréninku a celému svému životnímu stylu tak, jako ještě nikdy předtím.

Interaktivní průvodce

Vaše vlastní cesta k lepšímu já

Revoluční lifestylová aplikace, která je ušitá na míru vašim jedinečným genetickým predispozicím. Přistupujte ke svému zdraví, výživě, tréninku a celému svému životnímu stylu tak, jako ještě nikdy předtím.

Celostní přístup napříč všemi důležitými oblastmi zdraví

Tělo funguje jako celek, ve kterém je vše vzájemně propojeno. Proto se i oblasti, témata či různá doporučení v našem interaktivním průvodci vzejemně prolínají a doplňují

Zaměřte se s naším průvocem na oblasti, jako je spánek, výživa, pohyb, ale i mentální či sexuální zdraví

Poznejte zajímavá témata a aplikujte spoustu užitečných tipů a rad vycházejících z vašich jedinečných genů

Naučte se stravovat podle svých genetických predispozic

Pochopte, jak má být koncipovaný váš každodení jídelníček. Náš průvodce vás postupnými kroky během 14 dnů naučí, jakým způsobem se máte stravovat, abyste dosáhli vysněného snížení váhy.

Získejte recepty na 5 jídel po dva týdny, které vám prakticky ukážou, jak má vypadat váš jídelníček. Recepty jsou založené na vašich genetických predispozicích a přizpůsobeny životnímu stylu.